خیر سرم فردا  آزمون دارم و نشستم بخونم . یه هفته س آزمون ثبت نام کردم و عملا تو این یه هفته هیچی نخوندم . یا خونه تی ، یا هفت سین چیدن ، یا دید و بازدید عید . تا میام عادت کنم به درس خوندن یه کاری ، سفر کوتاهی ، چیزی پیش میاد که مجبورم درسمو چند روز قطع کنم . آخه این چه وضعیه ؟ چه شرایطیه ؟ از علایقم دارم دست میکشم که درس بخونم ولی مگه میشه ؟ مگه میزارن ؟ نه مینویسم ، نه سریال کره ای میبینم ، نه پست کره ای میزارم و خلاصه کارهای مورد علاقه مو گذاشتم کنار واسه این کنکور (ببخشید بی ادب شدم آخه این وضع واسم اعصاب نزاشته ) . حالا امروز میخوام حداقل چیزایی که ماه قبل خوندم مرور کنم ولی .ولی تمرکز ندارم . ذهنم همه جا هست . میخواید بگم کجاها ؟

وبلاگ دوستان و همین وبلاگ ، اتفاقات چند روز ڱذشته و خاطراتش که خودش چند بخش میشه ، تصورات بعد از کنکور که موفق شدم و دارم بقیه رو راهنمایی میکنم که چطور درس بخونن ، سیل و وضع الآن مردم ، به نیلو و مبهم و فاطمه فکر میکنم ، به آزمون فردا فکر میکنم گاهی اینکه خراب کردم و گاهی اینکه همه ی چیزایی که خوندم رو درست زدم . به عشقم بانو جانگ ، به سریال دونگی و سریال های کره ای مربوطه ، به ت ، به نظریه های مختلف علمی ( مخصوصا نظریه ی جهان های موازی و نظریه ی تکامل ) ، به فلسفه ، به روانشناسی ، به آینده ی خودم و اینکه ۲۰ سال دیگه آیا رسیدم به آنچه که در چالش نوشتم یا نه . فکر کنم تموم شد .

آخه مگه داریم ذهن به این پراکندگی ؟!! پرش ذهن هم حدی داره والا .

نصف این افکار حاصل دید و بازدید اقوام و تماشای تلویزیونه . واسه همینه که میگن کنکوری ها نباید اصلا تلویزیون ببینن یا مهمونی و مسافرت برن . یک چهارمش هم حاصل اینه که مغز من پرشده از سریال کره ای و تحلیل شخصیت های اونا و همچنین نظریه های علمی و غیره . یک چهارم دیگه ش هم به خاطر ذهن خیال پرداز خودمه که همش در آینده سیر میکنه . 

خلاصه ذهنم درگیره و نمیزاره درس بخونم . با این وضع فردا ترازم ۵۰۰۰ هم نمیشه وحشتناکه 

برم ببینم حالا که حرفامو زدم بهتون ، میتونم تمرکز کنم و بخونم یکمی . از آزمون فردا بدجور میترسم . آزمونی که احتمالا سخته ( این ت قلمچی هست که بچه ها رو در دوران عید وادار به درس خوندن کنه ) و منی که اصلا آمادگی ندارم . خدایا کمکم کن

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جهان لور Carrie سایت رسمی رئالیتی شو رالی ایرانی ۲ بانک اطلاعات مشاغل ایران الکران (روستای مرزی علیکران) Christina دانلود فایل :) روانشناسی